RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Nowa witryna reso.com.pl 01 lipca 2020 09:44

RESO Europa Service Sp. z o. o. uruchomiła nową odsłonę swojej strony internetowej. Witryna została całkowicie odświeżona. Lifting został wykonany z uwzględnieniem najnowszych trendów.

www.reso.com.pl to domena strony internetowej RESO Europa Service. Od wielu lat można na niej znaleźć informacje o spółce, dane związane ze sprzedażą ubezpieczeń czy likwidacją szkód, a także wszelkie dokumenty związane z produktami ubezpieczeniowymi czy posprzedażową obsługą klientów.

Klienci, którzy są zainteresowani ubezpieczeniem Balcia Insurance SE lub już je nabyli, mogą zapoznać się na stronie m. in. z ogólnymi warunkami ubezpieczeń oraz kartami produktów. Z kolei poszkodowani, którzy chcieliby zgłosić szkodę z polisy zawartej u łotewskiego zakładu ubezpieczeń, znajdą na portalu wszelkie niezbędne dokumenty oraz funkcjonalności, które pomogą im zgłosić szkodę.

- Zmieniliśmy przede wszystkim szatę graficzną, aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po naszej stronie internetowej. Prosty układ graficzny jest bardzo przystępny i przyjazny w odbiorze – powiedział Bronisław Woźnialis, prezes zarządu RESO Europa Service Sp. z o. o.

Na nowej stronie znajdują się istotne zakładki, takie jak „Strefa Klienta” z informacjami na temat zgłoszenia szkody, reklamacji czy plikami niezbędnych dokumentów, zakładka „Ubezpieczenia” z ofertą produktową dostępną w RESO, a także „Mapa Agentów”, gdzie każdy będzie mógł znaleźć agenta RESO w swojej okolicy.