RESO Europa Service Sp. z o. o. - Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

RESO Europa Service Sp. z o. o.

Sprawdzony partner w ubezpieczeniach

« Powrót
Nowe elektroniczne formularze zgłoszenia szkód 02 lipca 2020 10:19

Na stronie internetowej RESO Europa Service Sp. z o. o. pojawiły się nowe formularze zgłoszenia szkód dla wszystkich produktów ubezpieczeniowych. Dzięki temu poszkodowani mogą w prosty, intuicyjny i wygodny sposób zgłosić szkodę m. in. z ubezpieczenia OC, AC, Dom Pakiet, Biznes Pakiet, ubezpieczenia podróży czy ubezpieczenia Cudzoziemców.

Formularze zostały oparte na zupełnie nowym systemie, który został zaprogramowany od podstaw zgodnie z sugestiami pracowników likwidacji szkód oraz obsługi klienta RESO.

- Chcieliśmy, aby formularze były proklienckie, aby intuicyjnie prowadziły klientów krok po kroku i podpowiadały, co należy zrobić, aby sprawnie zgłosić szkodę – powiedziała Ewa Ulikowska, dyrektor departamentu obsługi klienta RESO Europa Service Sp. z o. o.

Schemat formularzy zgłoszenia szkód

Poszkodowani mogą zgłosić szkodę elektronicznie poprzez formularze z ubezpieczeń komunikacyjnych: OC ppm., AC, Auto Szyby, NNW kierowcy i pasażerów czy majątkowych: Dom Pakiet i Biznes Pakiet oraz ubezpieczenia podróży i ubezpieczenia Cudzoziemców.

Łącznie na stronie RESO pojawiło się 22 formularzy dostępnych w pięciu kategoriach: ubezpieczenia komunikacyjne – Auto Pakiet, ubezpieczenie Dom Pakiet, ubezpieczenie Biznes Pakiet, ubezpieczenie podróży oraz ubezpieczenie cudzoziemców. Aby ułatwić poszkodowanym wypełnianie formularzy, w poszczególnych kategoriach dokonany został przejrzysty podział na zgłoszenie szkody z własnego ubezpieczenia oraz na zgłoszenie szkody z ubezpieczenia sprawcy.

Zapis szkicu zgłoszenia na każdym etapie

Poszkodowany na każdym etapie wypełniania formularza będzie mógł zapisać szkic. Wówczas otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link, pod którym będzie dostępny formularz z dotychczas uzupełnionymi danymi. Oznacza to, że w każdej chwili klienci będą mogli przerwać wypełnianie formularza i wysłanie go w dowolnym momencie.

- Nowe formularze to przede wszystkim oszczędność czasu naszych klientów, ale także wygodna, komfortowa i bezpieczna forma zgłoszenia szkody w sposób zdalny, pozbawiony kontaktu twarzą w twarz z przedstawicielami ubezpieczyciela – powiedział Bronisław Woźnialis, prezes zarządu RESO Europa Service Sp. z o. o.

Elektroniczne formularze zgłoszenia szkód są dostępne na formularze.reso.com.pl.